Atatürkçü Medya – Atatürkçüler’in Yeni Nesil Sosyal İçerik Platformu

Atatürkçü Medya +10 dan fazla kategorisini bünyesinde barındıran ve bu kategorilerde internet kullanıcıların içerik eklemesine izin veren yeni nesil bir sosyal içerik platfotmudur.


Atatürkçü Medya – Atatürkçüler’in Yeni Nesil Sosyal İçerik Platformu

Atatürkçü Medya.com 2017’nin başlarında tüm Atatürkçüler’in yeni nesil sosyal içerik paylaşım platformu olmak üzere kurulmuş Atatürkçü bir Sosyal İçerik Paylaşım platformudur.

Atatürkçü Medya +10 dan fazla kategorisini bünyesinde barındıran ve bu kategorilerde site üyelerinin içerik ekleme ve paylaşmasına izin veren yeni nesil bir sosyal içerik platfotmudur.

Sosyal İçerik Platformu Nedir?

Sosyal içerik platformu; güncel ve tarihi bilgilerin, liste içeriklerin, resimler, videoların, gündeme dair haberlerin sosyal bir dil ile viral olacak şekilde yazılıp yayınlandığı web siteleridir. Bu siteler genellikle mizah sen bir üslupla yazılan yazıların bol olduğu güncel web siteleridir.

Sosyal içerik platformularında genelde içeriği bir yazar değil birden fazla üye ve  yazar yazmaktadır.

Ayrıca yazar dışında da profesyonel çalışan editörler yer almaktadır. Diğer web sitelerinden ayıran en önemli kısmı ise dışarıdan ziyaretçilerin de içerik yazabilmeleridir. İçerik ekle kısmından ziyaretçiler kendi içeriklerini oluşturabilir denedikleri makaleyi bu platformlar sayesinde paylaşabilirler. Bu yazıların kontrolü neyse sitede imtiyaz sahibi editörler yapmaktadırlar.

Kısacası sosyal içerik platformu nedir sorusunun cevabı site yazarlarının ve ziyaretçilerinin içerik oluşturmalarına imkan sağlayan ve viral başlıklara izin veren web sitesidir diyebiliriz. Bizde Atatürkçü Medya Sosyal İçerik Paylaşım Sitesi olarak bir sosyal içerik platformu olarak yayın hayatımıza devam etmekteyiz.

Site yazarlarının editörlerinin ve ziyaretçilerin yazı yazabildiği bu sitelere sosyal içerik platformu denilmektedir. Burada oluşan viral yazılara ise sosyal içerik denilmektedir. Ayrıca sosyal içerik Sitesi veya platformu olarak adlandırılan birçok web sitesi yayın hayatına başlamış ve bunlardan birçoğu yarı yolda bırakarak bu projeyi sonlandırmıştır.

Bizim websitemiz gibi aynı yapıya sahip birçok web sitesi şu anda yayın yapmaktadır. Neredeyse %100 20’lik kısmı web sitesine devam ettirirken birçoğu projeyi sonlandırmak zorunda kalmıştır. Sosyal içerik platformu olarak yayın yapmaya devam eden web siteleri içerisinden bazıları şunlardır;

Onedio

Listelist

Pozitif İçerik

Listelist

Lafmacun

Voynn

Gzt

Yukarıdaki içerik yayını yapan web sitelerinden sadece bazılarıdır. Tüm bu web siteleri kendi tarzında ve kendi üslubunda birer sosyal içerik Sitesi olarak yayın hayatını sürdürmektedirler…

Atatürkçü Medya Sosyal İçerik Paylaşım Sitesi olarak bizler çıktığımız bu yolda yılmadan içerik yayınına devam etmekte ve kaliteli içerikler üretmeye devam etmekteyiz. Sizlerle birlikte içerik yapmaya ve kendi yazınızı Google’da yayınlamak isterseniz sitemize üye olarak bizlere ulaşabilir içerik üreticisi olarak web sitemizin içerik paylaşan üyeleri ve yazarları arasında yerinizi alabilirsiniz….


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı