Fenerbahçe’nin tribün konuğu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

Fenerbahçe, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dev resmine tribünde yer verecek. Sarı-lacivertliler, sağlık çalışanlarını da unutmadı.


Fenerbahçe’nin tribün konuğu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

Fenerbahçe, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dev resmine tribünde yer verecek. Sarı-lacivertliler, sağlık çalışanlarını da unutmadı.

Koronavirüs sonrası Süper Lig’deki ilk maçı olan Kayserispor mücadelesine sayılı gün kala Fenerbahçe, tarihi bir harekette bulunma kararı aldı.
Yurt dışında, kulüplere maddi destek olunması adına başlatılan ‘karton taraftar’ uygulamasını benimseyen Fenerbahçe, Kayseri sınavında bir dizi etkinlikte bulunacak. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün görseline tribünde yer verecek sarı-lacivertliler, sağlık çalışanlarını da unutmayacak.

Türkiye’nin kalbine dokunmak isteyen sarı-lacivertli kulüp, Atatürk’ün “Beni Türk hekimlerine emanet edin” sözünden yola çıkarak koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Prof. Murat Dilmener ve hemşire Dilek Akçabelen gibi sağlıkçıların kartonlarına da yer verecek.
Unutulmaz taraftarlar da anılacak.

Gezi Olayları sırasında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz’ın görseli tribünde olacak. Ayrıca kartonla da olsa İhsan Teyze ile Mümtaz Amca yeniden yan yana maç izleyecek…

Unutulmaz taraftarlar da anılacak.

Fenerbahçe spor kulübü, bu güzel olayı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile taraftarlarına duyurdu. İşte o açıklama;


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı